Держкомпанія "Укроборонпром" представила на виставці в ОАЕ нову модифікацію безпілотного багатоцільового тактичного транспортного засобу "Фантом".

Про це йдеться в повідомленні прес-служби підприємства. Розробники інтегрували в протитанковий безпілотник "Фантом" ракетний комплекс "Бар'єр". Це дає можливість малопомітному і мобільному "Фантому" вражати важко- і легкоброньовані цілі на відстані від 100 до 5000 м.

Відзначається також, що "Фантом" укомплектований стабілізованою поворотною платформою для різних видів озброєнь. Вогневі випробування протитанкового безпілотника проводилися зі встановленим кулеметом калібру 12,7 мм. Як сказано в повідомленні прес-служби, випробування підтвердили високу ефективність нової розробки.

"Залежно від комплектації "Фантом" може здійснювати вогневу підтримку сухопутних підрозділів, проводити розвідку і стояти на чергуванні на блокпостах або кордоні, доставляти амуніцію і боєприпаси, евакуювати поранених, а також бути джерелом живлення, брати участь в операціях з розмінування", - повідомляє "Укроборонпром".

Раніше сайт "Знай.ua" анонсував, що українці покажуть безпілотний БТР "Фантом" на виставці IDEX 2017.