У водах російського озера Тургояк біля міста Міас з'явились кільця на воді, які нагадують гігантського змія.

Кадрами з "уральським чудовиськом" поділився користувач соцмереж Михайло Ненароков. Він розповів, що плавав на човні, коли побачив аномальне явище. Відео чоловік знімав з відстані 20 метрів, адже ближче підпливати боявся.

Думки глядачів цього відео розділились. Одні вважають, що це явище є "фішкою" власників місцевих готелів для приманки туристів. Інші - що у воді просто були водолази. Решта користувачів мережі вірить в існування змії-монстра.

Читайте також: Поліцейські в Ірландії зупинили НЛО

Нещодавно портал "Znaj.UA" писав про НЛО в Ірландії. Поліція переслідувала летючу тарілку у місті Уексфорд. Виявилось, що за кермом був не гуманоїд, а місцевий художник Кемаля Алі.

Популярні новини зараз
ТЦК дали чоловікам 40 днів: почнуть блокувати рахунки та арештовувати майно Мобілізацію хочуть прискорити: роботу ТЦК переформатують Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Показати ще