На саміті ЄС обговорюватимуть питання референдуму в Нідерландах що пройшов не на користь інтеграції України, повідомляє "Уніан".

Саміт Європейського Союзу пройде в Брюсселі 28 та 29 червня. Теми саміту обговорив з кореспондентом "Уніан" високопосадовець Європи, що лишився анонімним.

Завтра ввечері лідери країн-учасниць ЄС за вечерею з Британським прем'єром Девідом Кемеруном обговорять ситуацію навколо референдуму в Британії та можливого виходу країни зі складу Європейського союзу.

"Ми очікуємо, що він розповість про результати та про ситуацію, яка склалася. Це також дозволить обмінятися думками щодо наступних кроків. На цьому етапі ми не очікуємо, що він запустить статтю 50 (стаття, якою встановлений порядок виходу з ЄС)", - повідомив Європейський високопосадовець.

Також завтра прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте має намір підняти питання референдуму, що пройшов в його країні щодо інтеграції України в Європейський союз.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів звільнили від оплати за газ: хто отримає пільги ТЦК змінили плани щодо чоловіків 50+: як відбувається мобілізація Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Показати ще

"Саміт буде тим місцем, де розпочнеться процес вирішення занепокоєнь, які були висловлені під час референдуму" - вважає високопосадовець.