Понад сотня невідомих сьогодні закидала яйцями посольство України в центрі Москви на провулку Леонтіївському, 20. Зловмисники повідомили, що це їхня відповідь на аналогічний напад на посольство Росії в Києві. Невідомі особи організовано прибули під посольство, пожбурляли яйця та швидко звідти пішли. Про це щойно повідомили в depo.ua.

Зараз охорону посольства значно посилили. Будівлю оточили турникетами, на місце виїхало декілька автобусів із поліцією. Блогер Варламов Ілля написав, що люди прийшли із плакатами, на яких закликали українців схаменутися і називали владу в Києві "хунтою".

Читати також: Путін, це в тебе летять тухлі яйця! - активіст у посольства РФ (відео)

На фото видно, що на окремих плакатах містилися прямі погрози. Також люди, які прийшли під посольство, назвали Надію Савченко вбивцею.

Нагадаємо, сьогодні в Києві відбулась масштабна акція підтримки Надії Савченко. Мітингувальники зі всієї України вимагали від Кремля звільнити українську льотчицю. Солідарність із Савченко висловили також і в багатьох країнах світу.

Популярні новини зараз
Індексація зіграє проти пенсіонерів: як нові пенсії вплинуть на субсидію Бронювання змінять кардинально: запрацюють єдині правила Дорослі діти прагнуть жити з батьками: все більше сімей обирають лишатись разом Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні
Показати ще