Другу добу в російському місті Мурманськ шукають гримучу змію. У місцевого 32-річний чоловіка плазун жив в трилітровій банці. Увечері 7 березня власник дістав домашню тваринку, хотів потримати її в руках. Але змія вкусила чоловіку за руку. Той з переляку викинув гада у вікно, а сам викликав "швидку". Медики підтвердили, що на руці є сліди від укусу, його госпіталізували.

Дві доби рятувальники шукали рептилію, проте не знайшли навіть її слідів під вікном. А місцеві запанікували, вимагали, аби в МНС назвали хоча б вулицю. Бояться, що можуть гуляти із дітьми, а екзотичний хижак буде їх атакувати. "Це сталося на вулиці Мира, біля будинку № 8. Моя подруга сусідка цього дурня. Там така паніка. Кажуть, змія могла заповзти в підвал чи будинок", - написала в соцмережах жителька Мурманська.

Інші заспокоюють – при сильних морозах екзотична тварина не виживе. А коли зійде сніг, її знайдуть мертвою. Також, місцеві згадують схожу історію, яка сталася в травні 2014-го року. Мешканка багатоповерхового будинку по на вул. Шабаліна виявила у своєму туалеті пітона завдовжки близько метра. Припускають, що плазун втік від власника по вентиляції.

Гримуча змія живе в тропіках, вона вважається однією з найнебезпечніших через сильну отруту. Деякі види мають на кінці хвоста рогові кільця, що при русі шарудять, звідси і пішла назва.