Суд Танзанії засудив до смерті 4 громадян, звинуваченим у вбивстві жінки-альбіноса. Альбіносів убивають у Танзанії з ритуальною метою.

Танзанійський суд виніс смертний вирок чотирьом особам, обвинуваченим у вбивстві жінки-альбіноса. У числі засуджених - чоловік загиблої Чарльз Нассоро, - повідомляє Agence France-Presse.

На суді довели, що нападники відрубали жертві праву руку та обидві ноги, за допомогою сокири та мачете.

В Танзанії наразі діє мораторій на виконання смертельного вироку. Остання страта була 1994 року. На сьогодні, смерті за вбивство альбіноса очікує 17 осіб.

Танзанці вірять, що для удачі та багатства необхідно провести магічний ритуал. Під час цієї традиції подрібнену плоть альбіноса змішують з особливими травами і морською водою.

Популярні новини зараз

Садовий пообіцяв львів'янам "вечірку" на Різдво: "Який локдаун?"

Спокуслива Нікітюк показала нескінченні ніжки на тлі ялинки: "Снігуронька"

Біллі Айліш розповіла, як взяла у рот у 15 років: "Помістився повністю"

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

Через повір'я в країні з 2000 року вбили близько 75 альбіносів. Вартість тіла людей "без меланіну" на чорному ринку становить близько 75 тисяч доларів, а окрему частину можна придбати приблизно за 600 доларів.

Президент Танзанії Джакайя Кіквете нещодавно звернувся із заявою, що ритуальні вбивства паплюжать честь нації та сприяють "безкінечному злу". Кіквете пообіцяв припинити полювання на альбіносів.

В середньому по світу 1 альбінос припадає на 20 тисяч осіб. Відомо, що ген цього відхилення повинні мати обидва батьки, щоб їх дитина народилася "прозорим". Східна Африка та, особливо, Танзанія є територією з аномально високою кількістю альбіносів - вона в 15 разів вище, ніж у середньому по світу.

У Танзанії альбіноси вважаються самої знедоленою частиною суспільства, і вони змушені вступати в шлюби між собою. Можливо, це основна причина аномально високого відсотка таких людей на цих територіях.

Довідка: Причина альбінізму - відсутність нормального синтезу меланіну, речовини, від якої залежить забарвлення тканин. Отже білий колір альбіносів — не забарвлення, а його відсутність.