Смерть Віталія Чуркіна відразу породила безліч чуток в американців. Про це повідомляє одне з найвпливовіших видань світу, Washington Post, яке оперативно відгукнулося на раптову смерть постпреда Росії при ООН.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк повідомляє видання, американці з недовірою поставились до природних причин смерті російського дипломата. Однією з перших реакцій була така: "Це треба розглядати з підозрою, з огляду на триваюче розслідування участі Росії у виборах в США. Раптові смерті людей, які були в змозі щось знати про це, сумнівні".
Знайшлись і такі, що іронічно порадили Дональду Трампу скасувати тепер святкування свого дня народження. Також дотепники приписали Дональду Трампу твіт "Співчуваю загиблому товаришеві, але боротьба триває".
Згадали при нагоді американці і вбивство Олександра Литвиненка в Лондоні. В цьому сенсі з'явилася маса жартів про лічильник Гейгера і полоній, наприклад: "І він їв радіоактивний пудинг.
Це відбувається частіше, ніж ви думаєте ". Також американці закликають провести розтин тіла в Нью-Йорку, "не віддаючи його росіянам".
Журналісти видання називають Чуркіна "великим чемпіоном Москви при ООН". Він мав репутацію виключно дотепної людини, пишуть вони, і додають: "Особливо щодо американських і західних колег".
Як повідомляв сайт Знай.ua, сьогодні, 20 лютого, в Нью-Йорку помер постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін. Причиною смерті Віталія Чуркіна стали проблеми з серцем. Постпред помер в госпіталі, не приходячи до тями.