Кім Чен Нам, якого вбили в аеропорту малазійського міста Куала-Лумпур, був старшим сином колишнього диктатора Північної Кореї Кім Чен Іра і північнокорейської актриси Сон Хе Рім.

Про це повідомляє ВВС. Чен Нам народився в 1971 році в Пхеньяні. Його мати походила з родини інтелектуалів Південної Кореї. Вона перебралася в КНДР під час Корейської війни.

Читайте також: Радбез Південної Кореї обговорить вбивство брата Кім Чен Ина

Сон Хе Рім була старшою на кілька за Кім Чен Іра. Коли у них почався роман, вона все ще була одружена з іншим людиною. З попереднім чоловіком у неї була спільна дитина. У КНДР подібні відносини жорстко засуджувалися і Кім Чен Іру довелося приховувати свою цивільну дружину і їх спільну дитину, як від громадськості, так і від батька, Кім Ір Сена.

Кім Чен Ір, коли у нього народився Кім Чен Нам, був головним претендентом на пост глави КНДР. Якби його любовні відносини спливли, то це підірвало б подальшу політичну кар'єру. Особливо гостро стояло питання через те, що найближчою суперницею в справі успадкування влади була мачуха, яку він ненавидів.

Відносини батьків, які трималися в суворій таємниці, вплинули і на дитинство Кім Чен Нама. Він провів його під замком в стінах величезної резиденції в центрі Пхеньяна. Сон Хе Рім страждала від нервового розладу і інших недуг. Тому їй доводилося лікуватися за кордоном. Через це Чен Нам весь час проводив з бабусею і тіткою по матері - письменницею і вдовою, яка мала двох дітей.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, Кім Чен Нам благав свого брата Кім Чен Ина зберегти йому життя. Він запевняв, що не претендує на посаду глави КНДР.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ