Під час дострокового голосування на метеостанції в Північному Льодовитому океані до виборців і членів виборчкому прийшли 15 білих ведмедів.

Про це повідомляє depo.ua.

Кілька днів тому на метеостанцію на острові Білий в Карському морі, яку обслуговують тільки чотири людини, на вертольоті прилетіли члени виборчої комісії проводити дострокове голосування до Держдуми.

"Поки йшло голосування, з'явилися спостерігачі. Ними виявилися 15 білих ведмедів. Врятувати ситуацію допомогла єдина собака Боцман", - сказала голова ЦВК РФ Елла Памфілова.

Памфилова пояснила, що однією з особливостей виборів в Росії є велика кількість важкодоступних і сильно віддалених районів, а також суворі природні умови.

Популярні новини зараз
"ТЦК треба розпустити": нардеп пропонує альтернативну мобілізацію - що хочуть змінити Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня Нові поблажки для ухилянтів: знятися з розшуку можна без візиту до ТЦК
Показати ще

"У важкодоступних і віддалених районах, на метеостанціях проводиться дострокове голосування, яке починається за 20 днів до дня виборів", - йдеться у повідомленні.

Памфілова додала, що білі ведмеді "ще не найагресивніші спостерігачі, з якими стикаються організатори виборів".

Як повідомляв "Знай.ua", Рада попросила світ не визнавати вибори в Держдуму в Криму.