Прем'єр-міністр Тринідаду і Тобаго запропонувала Венесуелі бартер нафти на папір, бензин та автозапчастини. Про пропозицію економічного обміну пише Bloomberg.

Камла Персад-Біссессар зазначила, що така угода була б вигідна обом сторонам. Про це вона сказала на зустрічі із президентом Венесуели Ніколасом Мадуро.

Персад-Біссессар пояснила, що уряд Тринідаду і Тобаго готовий закуповувати у своїх виробників цигарковий папір, бензин і автозапчастини, і потім обмінювати на венесуельську нафту.

Економіка Венесуели постраждала від падіння цін на енергоносії. Бюджет держави на 90% залежить від продажу нафти. У 2014 році інфляція у Венесуелі сягнула 68,5 %. На чорному ринку долар коштує близько 200 боліварів при офіційному курсі в 6,3.

Через брак валюти скоротився імпорт товарів першої необхідності, почався дефіцит. Люди стоять у кількагодинних чергах за миючими засобами, туалетним папером, олією.

Популярні новини зараз

Ніхто не знав, що робити: в Одесі на берег викинуло "рогате чудовисько", моторошне фото

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

"Так чий Крим?": всю "міць" Путіна показали одним фото

Волочкова вийшла заміж: що відомо про обранця балерини

Показати ще

Президент Мадуро вважає, що власники супермаркетів створюють ажіотаж та черги штучно. Влада також обмежила відвідування державних магазинів. Потрапити туди можна за паспортом або відбитками пальців у певні дні.