Прем'єр-міністр Тринідаду і Тобаго запропонувала Венесуелі бартер нафти на папір, бензин та автозапчастини. Про пропозицію економічного обміну пише Bloomberg.

Камла Персад-Біссессар зазначила, що така угода була б вигідна обом сторонам. Про це вона сказала на зустрічі із президентом Венесуели Ніколасом Мадуро.

Персад-Біссессар пояснила, що уряд Тринідаду і Тобаго готовий закуповувати у своїх виробників цигарковий папір, бензин і автозапчастини, і потім обмінювати на венесуельську нафту.

Економіка Венесуели постраждала від падіння цін на енергоносії. Бюджет держави на 90% залежить від продажу нафти. У 2014 році інфляція у Венесуелі сягнула 68,5 %. На чорному ринку долар коштує близько 200 боліварів при офіційному курсі в 6,3.

Через брак валюти скоротився імпорт товарів першої необхідності, почався дефіцит. Люди стоять у кількагодинних чергах за миючими засобами, туалетним папером, олією.

Популярні новини зараз

"Чізбургер з зубами": була виявлена найдивніша і моторошна риба

Вдову Михайла Круга Ірину запідозрили в новій інтрижці: "відразу видно, є любов всередині"

Дзідзьо востаннє відповів на докори Slavia після розлучення: "Так любили, а потім розпинають"

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Показати ще

Президент Мадуро вважає, що власники супермаркетів створюють ажіотаж та черги штучно. Влада також обмежила відвідування державних магазинів. Потрапити туди можна за паспортом або відбитками пальців у певні дні.