Прем'єр-міністр Тринідаду і Тобаго запропонувала Венесуелі бартер нафти на папір, бензин та автозапчастини. Про пропозицію економічного обміну пише Bloomberg.

Камла Персад-Біссессар зазначила, що така угода була б вигідна обом сторонам. Про це вона сказала на зустрічі із президентом Венесуели Ніколасом Мадуро.

Персад-Біссессар пояснила, що уряд Тринідаду і Тобаго готовий закуповувати у своїх виробників цигарковий папір, бензин і автозапчастини, і потім обмінювати на венесуельську нафту.

Економіка Венесуели постраждала від падіння цін на енергоносії. Бюджет держави на 90% залежить від продажу нафти. У 2014 році інфляція у Венесуелі сягнула 68,5 %. На чорному ринку долар коштує близько 200 боліварів при офіційному курсі в 6,3.

Через брак валюти скоротився імпорт товарів першої необхідності, почався дефіцит. Люди стоять у кількагодинних чергах за миючими засобами, туалетним папером, олією.

Популярні новини зараз

У Чернівцях "кайдашева сім’я" влаштувала цирк на виборчій дільниці: "Викликайте поліцію!"

Тарифи на газ знову жахають українців: скільки доведеться платити за доставку у 2021

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

Президент Мадуро вважає, що власники супермаркетів створюють ажіотаж та черги штучно. Влада також обмежила відвідування державних магазинів. Потрапити туди можна за паспортом або відбитками пальців у певні дні.