Відень сім разів поспіль стала найкращим містом за рівнем життя. Про це пише ЛІГА.net посилаючись на УНІАН.

Працівники Mercer складали список кращих міст виходячи з 39 різних чинників, які впливають на якість життя людей. Безпека громадян була одним з ключових чинників при складання списку. Європейські міста набагато вище в рейтингу ніж міста інших континентів - в топ 10 увійшли відразу 7 міст Європи.

Крім Відня це Цюріх (2-е місце), Мюнхен (4-е), Дюссельдорф (6-е), Франкфурт (7-е), Женева (8-е) і Копенгаген (9-е).

У Топ-10 також потрапили найбільше місто Нової Зеландії Окленд (3-е), канадський Ванкувер (5-е) і австралійський Сідней (10-е). Прага лідирує за рівнем життя серед міст Центральної та Східної Європи (69-е), потім Любляна (76-е) і Будапешт (77-е).

Найнижчий рівень життя в Європі - в Києві (176-е), Тирані (179-е) і Мінську (190-е). Москва і Санкт-Петербург розташувалися на 167-му і 174-му місцях відповідно.

Популярні новини зараз
ТЦК будуть безсилі: хто не отримає повістку – перелік Гороскоп на сьогодні, 27 травня: день рішень, помилок і шансів, які не можна проґавити Українці можуть стати боржниками, попри своєчасну оплату комуналки: три причини Обмежено придатних відправляють на передову: хто вирішує долю військовослужбовців
Показати ще

Європейські міста також домінують і за показником особистої безпеки. Першим йде Люксембург, потім Берн, Гельсінкі, Цюріх. Відень займає п'яте. Також до списку увійшли Женева, Стокгольм, Копенгаген, Дюссельдорф, Франкфурт, Мюнхен, Нюрнберг.

У зв'язку з терактами і іншими соціальними заворушеннями за показником особистої безпеки позиції втратили Париж (71-е), Лондон (72-е), Мадрид (84-е) і Афіни (124-е).

Київ (189-е), Санкт-Петербург (197-е) і Москва (206-е) володіють найнижчим показником особистої безпеки в регіоні.

Читайте також: В Британії обвалилася електростанція (фото, відео)

Замикають рейтинг рівня якості життя міста, де проживати просто небезпечно. У списку найгірших увійшли гарячі точки планети, серед яких Багдад, Сана, Хартум, Дамаск.

У 2015 році Київ був названий найдешевшим містом для туризму.