Відео, що лоскоче нерви, опублікував на YouTube каліфорнійський блогер-екстремал під ніком 8Booth.

Як пише Meduza, чоловік пробрався в готель, щоб зістрибнути з п'ятого поверху в бассейн.

Камеру екстремал прикріпив на голові. У ролику можна побачити, як він перелазить через огорожу готелю, а потім бігає по поверхах у пошуках найкращого місця для стрибка у басейн. Знайшовши його, чоловік стрибає у воду зі значної висоти.

Читайте також: Моніка Белуччі показала еротичний заплив

Судячи з того, що з басейну відчайдух виліз без пригод, травм йому вдалося уникнути. Він швидко перескочив через огорожу готелю та побіг на пляж.

Популярні новини зараз
На українців чекає страшне літо: максимальна посуха у липні та серпні Гороскоп на сьогодні 21 червня: день несподіваних випробувань та прихованих конфліктів Квартиру можуть визнати безхазяйною: українцям анулюють право власності на житло - кому приготуватися Пенсіонерам можуть додати до пенсії 2300 грн: за якої умови
Показати ще

Як писав "Знай.ua", відеоблогер Кейсі Нейстат показав, як літають мільйонери у першому класі за 21 тис доларів.