Німець Себастьян Феттель сьогодні став переможцем Гран-прі Формули 1 в Малайзії. Він випередив Льюїса Хемілтона та Ніко Росберга. Ferrari виграла етап вперше з весни 2013 року.

Про це повідомляє видання f1-ukraine.

Феттель переміг вперше з листопада 2013 року, тоді він був кращим на етапі в Бразилії. Ferrari востаннє вигравала етап у Формулі-1 в травні 2013 року, коли Алонсо переміг на Гран-Прі Іспанії.

Російський пілот Данило Квят посів 9 місце.

Побутовим споживачам пригрозили відключенням електроенергії: хто у "чорному списку" Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти Такої катастрофи українці не бачили 230 років: що відбувається з народжуваністю на фоні війни Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну

Пілот Manor, правонаступниці Marussia, Роберто Мері стартував у цій гонці з останнього місця і показав найгірший результат серед тих, кому вдалося фінішувати.

Перемогу Себастьяна Феттеля вважають підсумком багатьох змін в Ferrari. Вже після Австралії заговорили, що у болідів команди хороший гоночний темп і більш дбайливе ставлення до шин.

Перед гонкою в Сепанг були припущення, що так звані "червоні боліди" Ferrari можуть проїхати гонку лише з двома зупинками, в той час як "срібні стріли" - Mercedes -повинні були йти на три. Так і сталося під час гонки.

Довідка: "Формула-1" - чемпіонат світу з кільцевих автогонок на автомобілях з відкритими колесами.

Чемпіонат світу Формули-1 проводиться щороку і складається з окремих етапів, які мають статус Гран-прі. В кінці року виявляється переможець чемпіонату. У Формулі-1 змагаються як окремі пілоти, так і команди. Пілоти змагаються за титул чемпіона світу, а команди - за Кубок конструкторів.

Команди, що беруть участь в гонках Формули-1, використовують на Гран-прі гоночні авто, так звані "боліди" власного виробництва. Таким чином, завданням команди є не лише найняти швидкого і досвідченого гонщика, але і взагалі "з нуля" спроектувати і сконструювати болід.