Співробітникам департаменту охорони природи Нової Зеландії і волонтерам вдалося повернути назад в океан близько сотні круглоголових китів, які викинулися на берег бухти Голден-Бей на острові Південний.

Як повідомляє ВВС, Ендрю Ламасон, який представляє місцевий департамент охорони природи, операція з порятунку тварин пройшла досить успішно, але складнощів уникнути не вдалося. Він зазначив, що завдяки припливу близько сотні тварин вдалося відправити назад в море.

Читайте також: На Нову Зеландію нахлинула друга хвиля суїциду китів

"Будемо сподіватися, що нова зграя китів відведе їх на глибину. Але все ж є ймовірність, що деякі з тварин спробують повернутися", - побоюється Ламасон.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що у ссавців, ймовірно, у лідера, за яким слід вся зграя, стався збій акустичної системи. Причиною цього можуть бути гідроакустичні удари при дослідженні шельфу, а також сонари військових субмарин.

Популярні новини зараз
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років
Показати ще