Мешканці острова Амамі-Осима в японській префектурі Кагосіма чотири хвилини спостерігали снігопад. Синоптики уперше за 115 років зареєстрували в районі Надзе в місті Амамі випадіння опадів у вигляді мокрого снігу. Після першої години дня опади почались і невдовзі закінчились, проте метеорологи назвали цей випадок сенсаційним.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Це був другий випадок випадання снігу на цьому острові з початку метеорологічних спостережень у 1896 році", – повідомляє NHK World.
Синоптики неодноразового наголошували, що середня температура на острові Амамі-Осима, який розташований в 350 кілометрах на південь від міста Кагосіма, 17 градусів.
Нагадаємо, що від снігопаду потерпає США. Від негоди вже загинули 18 людей. Снігова буря "Джонас" уперше за 18 років так потужно вразила американців. У Нью-Йорку оголосили надзвичайний стан. Геологічна служба країни повідомила, що на південному заході американського штату Аляска стався землетрус магнітудою 7,1.
Читайте також: П'ять випадків, коли погода стала на бік українців
Нагадаємо, що українські синоптики повідомили, що вже в середу температура становитиме 2 градуси тепла. Після тижневих снігопадів у всі регіони країни прийде сонячна погода.