Вчора винищувачі НАТО піднялись на перехоплення групи військових літаків РФ над Балтикою.

17 березня патрульні літаки винищувачі Військово-повітряних сил Італії та Іспанії, що несуть службу в Литві у складі Балтійського повітряного патруля піднялись на перехоплення семи військових літаків РФ над Балтійським морем, повідомили Національні збройні сили Латвії у Twitter .

"Винищувачі Балтійської повітряної поліції піднялися на перехоплення військових літаків Росії - чотирьох Су-27, двох Ан-26, один Ан-12", - йдеться в повідомленні.

Іспанські та італійські винищувачі типу Typhoon були підняті по тривозі на перехоплення та супроводження групи російських літаків, виявлених над Балтійським морем. За твердженням латвійських військових, до групи входили три транспортні літаки (два Ан-26 і один Ан-12), супроводжуваних четвіркою винищувачів Су-27.

Довідка: Балтійський повітряний патруль - створена навесні 2004 року система чергування ВВС країн НАТО над територією Прибалтики. Через відсутність у Естонії, Латвії та Литви придатних до несення подібної служби бойових літаків прикриття повітряних рубежів цих країн здійснюють чергові винищувачі країн НАТО, що направляються туди на ротаційній основі.

Популярні новини зараз

Дружина Юрія Ткача застала зірку "Квартал 95" в ліжку в іншою красунею: "Юра, це що?"

На Львівщині зникла синьоока красуня в чорному пальто - десять днів жодної звісточки

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

На Львівщині чоловік ліг під ніж і безслідно зник

Показати ще