На острові Лесбос у Греції господарі кафе Hott Spott пускають бездомних собак на ночівлю, передає BBC.

Ближче до третьої години ночі вони приходять поспати на диванах. В основному кафе відвідують пси, яких викинули на вулицю. Кинутих собак у Греції більше мільйона.

Читайте також: У Києві судитимуть живодера

За словами власників, вони нікому не заважають. Не кожен може забрати бездомну собаку додому, але залишити на ніч у кафе для господарів закладу не складає труднощів.

Як повідомляв "Знай.ua", експерти розповіли, чим небезпечні бездомні собаки для українців.

Популярні новини зараз
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження На картку приходять одразу дві виплати: пенсіонери отримали несподіваний "бонус-плюс" Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей Майже добу у темряві: українці можуть залишитися без світла на 22 години, - експерт
Показати ще