Моральні цінності та права людей у Європі та світі в цілому опинилися під загрозою. Основною причиною цього є те, що російський президент Володимир Путін намагається створити цілу епоху, де влада зосередиться в руках того, хто діє силовими методами. Відповідну думку висловив журналіст Борис Бахтєєв.

Про це повідомляє "Новое время".

За його словами, радикальні настрої, які тривалий час успішно підтримує лідер Кремля, поступово руйнують увесь політичний порядок у світі.

Читайте також: Чорний список: Путін усуває зайвих генералів

Сім років тому, коли Путін вперше отримав керівну посаду в РФ, міжнародна спільнота робила ставку на його лояльність, але згодом ці припущення зруйнували очевидні факти. Новий президент виявився не тільки не схожим на попередніх глав держави, а й став більш суворим від них. Бахтєєв вважає, що йому вдавалося успішно підтримувати імідж інтелектуально розвиненої особистості, яка ніколи "не розпочне бесіду без краватки".

І саме тоді, коли весь світ зітхнув із полегшенням, російський політик наочно пояснив, яких пріоритетів дотримується. У його планах демократії не було, адже головною метою за весь час перебування на посаді Путін вважав відновлення системи Радянського Союзу, але вже на свій лад.

Журналіст додав, що критичною точкою відліку стала ситуація в Україні, коли прагматизм президента РФ досяг рівня "імперських намірів" – саме тоді утворилися так звані республіки.

Попри усі намагання приховати свою справжню суть, Путін залишається працівником спецслужб, адже його методи майже нічим не відрізняються від тих, що використовувалися за часів СРСР.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що близько півтора десятка керівників силових відомств одним указом звільнив російський президент Володимир Путін.