Як живуть родичі Кім Чен Ина у Нью-Йорку

поділитись
Тітка диктатора КНДР Кім Чен Ина мешкає у Нью-Йорку разом із родиною. 18 років тому їй вдалося втекти з батьківщини

Для більшості мешканців Північної Кореї, а особливо для політичної еліти, втеча з рідної країни є фактично неможливою справою. Але тітці чинного диктатора Кім Чен Ина вдалося зробити це та навіть здійснити американську мрію.

Журналістка The Washington Post Анна Файфілд поспілкувалась з Ко Ен Сук, яка сьогодні живе під іншим ім'ям. Вона втекла з КНДР разом з чоловіком Рі Ганом та дітьми ще 18 років тому, коли зрозуміла, що буде непотрібною племіннику-диктатору Кім Чен Ину.

Сьогодні Ко та Рі є власниками хімчистки у Нью-Йорку. Свого часу вони зрозуміли, що готові проміняти політичну еліту Північної Кореї заради середнього класу у Штатах. Крім того, вони виявились корисними людьми для ЦРУ, адже розвідка має дуже мало інформації про партію у КНДР.

Північнокорейська родина розуміє, як їм пощастило. Однак Ко та Рі не квапляться навіть зараз розголошувати свої справжні імена, адже хвилюються за свою безпеку та дітей.

Читайте також: КНДР запустила небезпечну для США ракету

Зазначимо, що Ко Ен Сук є рідною сестрою Ко Ен Хі, яка була дружиною колишнього диктатора Кім Чен Іра, та є матір'ю Кім Чен Ина. Ко також розповіла, що її племінник насправді народився у 1984 році, а не в 1982, як сам він полюбляє розповідати, щоб додати собі років.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Кім Чен Ин, КНДР, корейці
В результаті аварії загинули люди
0
0
16:25 21.04.2018
Вовкулака наводить жах на ціле місто
0
0
14:31 21.04.2018
Британські копи щось знайшли
0
0
13:25 21.04.2018