Захід відбере улюблену іграшку Путіна

поділитись
Захід та Росія мали спільні домовленості щодо Криму, однак російський президент Володимир Путін порушив договір, за що тепер буде покараний

Захід та Росія мали спільні домовленості щодо Криму, однак російський президент Володимир Путін порушив договір, за що тепер буде покараний.

Таку думку висловив військовий експерт Олексій Арестович і зауважив, що Росія напала на Донбас через те, що образилась на Захід.

"Крим — це змова Заходу з Путіним. У Путіна була своя логіка, у Заходу - своя. За спиною України вони вирішили зробити так: Захід хотів, щоб росіяни домовилися з нами, спочатку ввели якусь мілітаризовану зону, а потім - подвійне управління. Де-юре Крим залишився б в Україні, але вже під подвійним підпорядкуванням, а де-факто був би вже під Росією", - повідомив Арестович.

За словами військового експерта, Путін вирішив вчинити інакше: він не визнав уряд, який прийшов після Януковича, і сценарій був поламаний. Захід негайно ввів санкції за Крим, а Путін образився і вирішив захопити Донбас.

"І він наробив з тих пір таку кількість дурниць - з Донбасом і Сирією, - що питання про те, щоб покарати Путіна, віднявши у нього Крим, знову став актуальним. Хоча спочатку його збиралися віддати. Тому дурниці Путіна дозволяють нам говорити в історичній перспективі про повернення Криму. Але це питання дуже віддалене. Спочатку вирішується проблема з Донбасом, а вже потім проблема з Кримом", - резюмував арестович для видання "Апостроф".

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що терористи Донбасу набили Путіну оскому.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Захід, Крим, Путін, Росія, Україна
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Всі результати експертиз передали до МВС Грузії, яке продовжує досудове слідство
0
0
14:11 23.03.2018
Це друга перестрілка за день
0
0
13:26 23.03.2018
Тисячі людей сьогодні не вийшли не роботу
0
0
12:57 23.03.2018
Інцидент у сауні так просто не забули
0
0
11:19 23.03.2018
Висока явка - ніщо інше, як результат тиску на кримських татар
0
0
11:11 23.03.2018