Цуценя лабрадора, яке народилося у Великобританії, стало справжньою сенсацією. І причиною цієї популярності були не дві голови чи три лапи, а незвичайний для собаки колір шерсті.

Як передає видання Daily Mail, тварина з'явилася на світ з зеленим кольором шерсті.

Господарі спочатку вважали, що новонароджене цуценя має чорний окрас, але коли придивилися пильніше, то помітили, що його шерсть відливає зеленим. Цікаво, що мати незвичайного цуцика, дворічна лабрадор-ретривер на прізвисько Міллі, має коричневу шерсть.

Всі інші цуценята з того ж посліду народилися з палевим забарвленням.

Читайте також: Лабрадор змінив життя літньої затворниці

Популярні новини зараз
Головне за 4 липня: Тіна Кароль повторила подвиг Лободи, Крим майже в Україні, Ані Лорак повернулася з ганьбою, а аеродром рашистів "все" Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?" Катерина Кухар із "Танців із зірками" розповіла про важкий виклик, який кинула їй війна: "Час складних рішень" Росіянам у Туреччині креативно подякували за "Байрактари" для України: "Податки від відпочинку підуть на виробництво"
Показати ще

Фахівці, оглянувши цуценя, пояснили, що причиною такого кольору шерсті є підвищений вміст білівердину в плаценті собаки. Він утворюється внаслідок розпаду гемоглобіну. У людини в такому випадку він накопичується в шкірі, теж надаючи їй зеленавий відтінок.

За інформацією видання, господарі назвали цуценя Фіфі на честь принцеси Фіони з мультфільму "Шрек". У майбутньому власники унікальної тварини планують її продати.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", цуценя німецької вівчарки, яке служить у поліції, стало новою зіркою мережі.