Євросоюз ретельно відслідковує зізнання президента Росії Володимира Путіна про початок окупації півострову Крим та вкотре наголошують на невизнанні цієї нелегальної анексії.

Про це повыдомила речник Європейської служби зовнішньої діяльності Майя Косьянчич.

"Ми це відслідковуємо дуже ретельно. Але, на нашу думку, найбільш важливою є позиція ЄС щодо засудження результатів цих дій, тобто нелегальної анексії Росією Криму і Севастополя. Це є чітке порушення статуту ООН і Гельсінського процесу", - сказала вона.

Косьянчич у повідомленні підкреслила, що політика ЄС щодо невизнання цієї анексії буде імплементована у повному обсязі, зокрема, через запровадження обмежувальних заходів.

Нагадаємо, що 8 березня телеканал "Росія 1" проанонсував фільм про те, як Президент Володимир Путін у лютому 2014 року ухвалив рішення про "проведення спеціальної операції із повернення Криму до складу Росії".

Популярні новини зараз

Українка-заробітчанка розповіла, як в будинок заселилися окупанти, поки господаря немає вдома: "Вибрали за 1,5 мільйона євро"

ПриватБанк, Укрсиб і Монобанк: список "колючок" для боржників збільшився, кому дозволили блокувати рахунки

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Цим зізнанням російський лідер фактично відкрито зізнався у скоєнні злочину, спрямованого проти суверенітету і територіальної цілісності незалежної держави та початку військової агресії проти України.