Євросоюз ретельно відслідковує зізнання президента Росії Володимира Путіна про початок окупації півострову Крим та вкотре наголошують на невизнанні цієї нелегальної анексії.

Про це повыдомила речник Європейської служби зовнішньої діяльності Майя Косьянчич.

"Ми це відслідковуємо дуже ретельно. Але, на нашу думку, найбільш важливою є позиція ЄС щодо засудження результатів цих дій, тобто нелегальної анексії Росією Криму і Севастополя. Це є чітке порушення статуту ООН і Гельсінського процесу", - сказала вона.

Косьянчич у повідомленні підкреслила, що політика ЄС щодо невизнання цієї анексії буде імплементована у повному обсязі, зокрема, через запровадження обмежувальних заходів.

Нагадаємо, що 8 березня телеканал "Росія 1" проанонсував фільм про те, як Президент Володимир Путін у лютому 2014 року ухвалив рішення про "проведення спеціальної операції із повернення Криму до складу Росії".

Популярні новини зараз

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Трирічну принцесу розбив інсульт, молода мама благає про допомогу: "Донечка - моє серце"

На Львівщині помер легендарний тренер, місто у жалобі: виховував чемпіонів

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Показати ще

Цим зізнанням російський лідер фактично відкрито зізнався у скоєнні злочину, спрямованого проти суверенітету і територіальної цілісності незалежної держави та початку військової агресії проти України.