Адміністрація президента Росії Володимира Путіна не планує залучати на виборах опонентів від влади, які б змагались з головою Кремля.

Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на джерела в адміністрації президента. Оточення Путіна не бачить потреби в тому, щоб спеціально підбирати під вибори провладних кандидатів для створення нібито конкуренції та підвищення інтересів до волевиявлення.

Перед адміністрацією стоїть завдання - домогтися найвищого в історії числа виборців, які віддали свій голос за нинішнього президента. Джерела зазначають, що Росію очікує "референдум про довіру національному лідерові".

"На сьогоднішній день просто немає такого кандидата, який своїм висуненням здатний створити інтригу на виборах", - пояснив співрозмовник журналістам.

Очільник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний взагалі, на думку Кремля, не зможе скласти конкуренцію. Адміністрація президента орієнтується на три основній завдання.

Популярні новини зараз
Гороскоп на літо-2025 для всіх знаків Зодіаку: Рибам не реагувати на колишніх, а Водоліям можна втекти Від ТЦК більше не сховатись: з'явилась нова система оповіщень - приходитимуть миттєво Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати Їх звільнять із ЗСУ: хто зможе піти відпочивати вже цього року
Показати ще

Їм доручили зробити так, щоб майбутні вибори стали більш прозорими та легітимними. Крім того, необхідно потрібно підвищити відсоток голосів за Путіна вищим, ніж у 2012 році й встановити рекордну позначку.

Третє завдання - домогтися того, щоб нинішній президент отримав не тільки рекордний відсоток голосів, а й рекордну кількість голосів. Дострокові вибори, за словами джерел в адміністрації, взагалі виключаються.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в МЗС Росії спробували виправдатись за своє рішення про признання паспортів "Л/ДНР".