Величезної популярності в мережі набирає відеоролик з ревнивою дівчиною, яка влаштувала бійку в стриптиз-клубі.

Кумедне відео опублікували днями на відеохостингу YouTube.

Розлючена дівчина "залетіла" до клубу, де розважався її бойфренд і в той момент отримував задоволення від танцю. Не довго думаючи, ревнивиця підбігла до хлопця і почала сильно штовхати стриптизерку. Гості клубу, які спостерігали за тим, що відбувається, вирішили не втручатися і тихенько посидіти в сторонці.

Після цього дівчина взяла свого хлопця за руку і повела з клубу. Швидше за все, це був його останній похід до подібного місця.

Читайте також: Кіт зібрав на благодійність понад шість тисяч доларів

Популярні новини зараз
В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати Пенсіонерам двічі перерахують виплати: коли очікувати оновлені суми Зміни у зимових канікулах: як будуть відпочивати школярі Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.UA", ревнивий батько розніс бойфренду доньки Audi.