У Тверській області чоловік застрелив дев'ятьох людей. Приводом став побутовий конфлікт, що виник під час застілля.

Масову розправу злочинець вчинив вночі 4 червня в одному з дачних будинків селища Редкіно Конаковського району. Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на інформацію Слідчого комітету Росії.

За даними поліції, підозрюваний – 45-річний житель Москви. При затриманні був п'яний і не намагався сховатися.

«Слідчими органами порушено кримінальну справу за фактом вбивства восьми чоловік - двох жінок і шести чоловіків», - сказано в повідомленні СК.

Пізніше стало відомо, що знайшли дев'яту жертву тверського стрілка. Слідчі знайшли ще один труп в багажнику машини.

Популярні новини зараз
З липня прийде нова допомога: хто буде отримувати 4500 гривень щомісяця Відбирають телефони та "пакують" у бусики: нардеп зізнався, чи отримують ТЦК укази "зверху" ТЦК будуть безсилі: юрист пояснив, кого не мають право затримувати на блокпостах Тисячі українців звільнять від призову: кого заборонили чіпати ТЦК
Показати ще

«В ході огляду місця події на прилеглій до будинку території в одній з машин в багажному відсіку було виявлено тіло жінки з вогнепальними пораненнями», - повідомив представник СК.

За даними правоохоронців знаряддям вбивства став карабін «Сайга» 12 калібру. Зброя зареєстрована в установленому порядку і належить підозрюваному. Чоловік, як заявляли в обласному УМВС, не має судимостей, а до відповідальності притягувався тільки за порушення ПДР.

Російські видання також пишуть про те, що під час цієї страшної розправи вдалося вижити одній жінці. Вона сховалася під ковдру.

Як повідомляв портал "Знай.ua", У місті Яворів на Львівщині жінка вбила пенсіонера. Причиною вбивства став побутовий конфлікт.