Президент Сирії Башар Асад побажав лідеру Північної Кореї Кім Чен Ину міцного здоров'я.

Таким чином Асад відповів на недавній лист Ина, повідомляє Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК).

Президент Сирії від душі подякував лідеру КНДР за його вітання з приводу переобрання Асада регіональним секретарем арабської соціалістичної партії "Баас" і побажав йому міцного здоров'я і щастя.

Додамо, у КНДР підтримують намір Сирії вирішувати внутрішні конфлікти шляхом діалогу.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, світова спільнота давно визнала винним у хіматаці в Ідлібі президента Сирії Башара Асада. Однак президент країни-агресора Володимир Путін придумав, як відтермінувати покарання для свого друга.

Популярні новини зараз
Христос Воскрес, а ви привітайте: найкращі та оригінальні привітання на Великдень Холод відступить: в Україну йде потепління, але з дощами Ніяких квашених помідорів та домашньої ковбаси: що тепер заборонено продавати на ринках Ще одна хвиля зростання пенсій: кому перерахують за новими нормами
Показати ще