Венесуела після падіння цін на нафту опинилася на межі гуманітарної катастрофи, і з кожним днем ситуація погіршується, а криза загострюється. Уже зараз 82% населення живуть за межею бідності, а девять мільйонів громадян їдять у кращому випадку раз на день.

Як передає DW, першими на собі це відчули хворі, оскільки в країні практично не залишилося ліків. Президент Венесуели Ніколас Мадуро звернувся до Організації Об’єднаних націй з проханням допомогти медикаментами, оскільки, за даними союзу лікарів, у них залишилося лише три відсотки потрібних препаратів.

Місцева пресса рясніє повідомленнями про те, що велика кількість пацієнтів помирає через дефіцит ліків від онкологічних захворювань.

Крім того Венесуела, яка має величезні запаси нафти, переживає гострий дефіцит бензину. Так склалося, що він імпортується у країну, а грошей на його закупівлю з кожним днем усе менше.

У ситуації, що склалася, Мадуро звинувачує всесвітню капіталістичну змову під керівництвом США. У свою чергу опозиція вважає, шо провина лежить на чинному лідері країни, та вимагає його відставки.

Популярні новини зараз
Масштабне безробіття в Україні: яку роботу можна отримати без досвіду та резюме вже зараз "Закрий п*здак Аркаша": Скрипін нагадав "харошому" руському Бабченко його місце Земфіра підірвалася на міні у Донецьку Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Венесуелі заарештували пекарів за те, що вони виготовляли забагато тортів і тістечок.