Британці повстали проти "відкату" ЄС за Brexit

поділитись
Міністри британського уряду не налаштовані платити Євросоюзу "відступні" у розмірі 60 млрд.євро

Прихильники Brexit в уряді Великобританії виступають категорично проти того, аби виплачувати Євросоюзу 60 мільярдів євро за свій вихід.

Про це вони повідомили канцлеру казначейства Філіпу Хаммонду і закликали не визнавати подібних вимог ЄС, передає The Times. При  цьому міністри побоюються, що головний казначей Британії не буде достатньо жорстким у відстоюванні своєї позиції.

Приводом  стала заява Хаммонда про те, що Великобританія шанує свої зобов'язання, і якщо вона має платити за якимись рахунками, вона зробить це.

Проте близькі до канцлера казначейства інсайдери переконують, що він не підтримує виплату десятків мільярдів євро за вихід з ЄС. Про це і сам Хаммонд заявляв на саміті G20 в минулі вихідні. Він навіть звинуватив єврочиновників у перевищенні повноважень.

На думку членів Консервативної партії країни, немає жодних юридичних підстав, аби виплачувати таку суму. Натомість вони зголосилися прийняти необхідність внесків в певні проекти ЄС в інтересах Британії.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", деякі оглядачі припускають, що вихід Великобританії з ЄС може стати початком Третьої світової війни.

 

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
Brexit, Великобританія, виплата, канцлер Хаммонд
Для штрафних заходів тут не бачать підстав
0
0
10:05 20.03.2018
Крім нього підозрюють ще низку осіб
0
0
09:56 20.03.2018
Ця країна вже перебувала у збройному конфлікті
0
0
09:41 20.03.2018
У зв'язку з цим вони збиралися на нараду
0
0
03:03 20.03.2018