Російський серійний убивця Юрій Устименко, засуджений в Естонії на довічне ув'язнення, не буде переведений на батьківщину.

Таке рішення виніс Тартуський адмінсуд, передає "Інтерфакс-Україна".

Повідомляється, що 35-річний Устименко вимагав визнати незаконним наказ міністра юстиції Урмаса Рейнсалу від 18 травня 2016 року, згідно з яким клопотання ув'язненого про переведення в російську в'язницю було відхилено.

Міністр пояснив, що, враховуючи більшу лояльність російського законодавства, у вбивці теоретично з’явиться можливість вийти на свободу, не відбуваючи покарання до кінця життя.

Адміністративний суд прийшов до висновку, що рішення Мін'юсту відповідає Європейській конвенції про передачу засуджених осіб та не суперечить естонському законодавству.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Арсен Мірзоян зробив це з Тонею Матвієнко просто на пляжі: "Обідня творчість"

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Показати ще

Наступну апеляцію засуджений зможе подати до 17 квітня.

На рахунку Устименка – шість людських життів. П’ятьох жертв він убив в Естонії, ще одну – в Латвії. Його напарником був такий собі Дмитро Медвєдєв, який згодом загинув у перестрілці з латвійськими поліцейськими.

Згідно естонського законодавства, засуджений зможе клопотати про дострокове звільнення через 30 років після взяття під варту, тобто в 2032 році.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про найкривавіших серійних убивць.