Філіппінці вкотре пережили потужний землетрус, який сколихнув острів Мінданао - другий за величиною у Філіппінському архіпелазі.

Про це повідомили у прес-центрі Геологічної служби Сполучених Штатів Америки.

За повідомленням фахівців, потужні поштовхи зафіксували за 80 кілометрів на захід від провінції Котабато, епіцентр залягав на глибині всього 10 кілометрів.

Сила поштовхів, за оцінкою геологічної служби, склала 5,8 балів за шкалою Ріхтера. Як пояснили геологи, в разі землетрусу такою магнітудою безпосередньо у населеному пункті, руйнувань не уникнути. Проте цього разу ні людських жертв, ні матеріальних землетрус країні не наніс.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", Філіппіни сколихнув потужний землетрус. Мешканців азіатської країни трусило протягом 20 хвилин.

Популярні новини зараз
Літні канікули пропонують скоротити: що пропонують взамін Картки блокують автоматично: кого це торкнеться В Україні підвищать тарифи на газ: коли та на скільки Таємна змова трьох держав: Єрмолаєв пояснив, як Трамп, Сі та Путін ділять Україну в сепаратному трикутнику
Показати ще