Кремль намагається дестабілізувати Голландію, Європу і НАТО, і ці зусилля є дуже суттєвими, зазначила у своєму щорічному рапорті військова служба розвідки і безпеки Нідерландів (MIVD). Про це повідомляє сайт Міністерства оборони Нідерландів.

Голландська розвідка попереджає, що Росія все частіше використовує гібридну війну і вдосконалює свій військовий потенціал. У рапорті зазначається, що в минулому році в Нідерландах зафіксовано сотні кібер-атак, основною метою яких були Міністерства оборони та закордонних справ. Рсійські хакери також відстежують роботу голландських компаній, які спеціалізуються на виробництві озброєння.

Військова розвідка Голландії також попереджає, що Росія все більше поширює неправдиві повідомлення. У звіті зазначається, що така ситуація була, зокрема, після катастрофи літака MH17.

За словами генерал-майора Онно Ейхельшейм, Росія хоче зберегти вплив в країнах навколо неї і прагне значно зменшити роль НАТО. Крім того, Росія хоче, щоб її вважали військовою наддержавою, яка здатна брати участь у великомасштабних конфліктах.

Як повідомляв сайт Знай.ua, командувач армії США заявив, що Росія поставляє зброю талібам в Афганістані.

Популярні новини зараз

Подорожі за кордоном для українців: куди, з якими тестами й вакцинами пускатимуть

Злата Огнєвіч показала, в чому буде на першій вечірці "Холостячки": "Аж мурашки"

Катерина Кухар з "Танців з зірками" застигла в обіймах бородатого маестро: "Заглядаєш в душу..."

Кароль в Казахстані проговорилася про почуття до Балана: "Наші серцеві струни"

Показати ще