Голова підкомісії з розслідування Смоленської катастрофи Вацлав Берчінський поділився результатами розслідування інциденту.

За інформацією tvp.info, він заявив, що літак тодішнього президента Польщі Леха Качинського почав розпадатися ще коли був на висоті 900 метрів. Це стало відомо після аналізу розмови екіпажу з вишкою контролю руху у Смоленську.

"Літак почав розпадатися у повітрі і втрачати свої частини, які почали падати на землю ще перед падінням. Береза не має ніякого впливу на катастрофу", - заявив Берчінський.

Втім, у комісії поки офіційно не назвали факт розпаду літака у повітрі замахом. Однак під час презентації фільму про авіакатастрофу комісія наполягатиме на тому, що контролери у Смоленську невірно дали команду на посадку.

Нагадаємо, авіакатастрофа під Смоленськом сталася 10 квітня 2010 року, внаслідок чого загинули 96 осіб, серед яких президент Польщі Лех Качинський.

Популярні новини зараз

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Польща звинуватила попередню владу у довірі до Росії, що призвело до затягування розслідування авіакатастрофи на роки.