На розгляд Конгресу США внесли законопроект, який передбачає нові жорсткі санкції проти Росії за численні кібератаки та інші агресивні дії.

Документ опублікували на сайті Конгресу. Законопроект запропонував сенатор-республіканець Алекс Муні. В ньому прописаний механізм введення санкцій проти тих компаній, які працюють з Росією у розвідувальний сфері та оборонній галузі.

Муні запропонував запровадити обмеження й по відношенню до інших важливих для Кремля секторів. Мова йде про нафтогазову та ядерну сферу. Обмеження стосуватимуться й покупців російських державних облігацій і держкомпаній.

Автор законопроекту пропонує значно ускладнити процес скасування цих та діючих санкцій. Муні хоче, щоб президент США, бажаючи відмінити дію обмежень, доводив своє рішення в інтересах національної безпеки країни.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, Сенат США відмовив екс-раднику президента США з Майклу Флінну надати імунітет від переслідування, якщо той погодиться свідчити про свої контакти з російськими чиновниками.

Популярні новини зараз

Гаряча Кардашьян побешкетувала біля басейну у невидимому купальнику

У Києві дівчину захопили в заручниці у власній квартирі - копи примчали за секунди

Львів'яни врятували від страшної долі 13 малюків: "Хотіли зняти шкури"

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще