Учасники другого туру президентських виборів у Франції відвідали виборчі дільниці у населених пунктах на відстані 120 кілометрів один від одного.

Колишній міністр Фінансів Франції Еммануель Макрон разом з дружиною Бріджит голосував у курортному місті Ле-Туке. Біля дільниці його зустрічали журналісти та прихильники. Після голосування він привітав натовп та сів в авто.

Представниця ультраправої партії "Національний фронт" Марін Ле Пен віддала голос через кілька хвилин після Макрона в іншому північному місті Енен-Боном.

Чинний президент Франції Франсуа Олланд також сходив на вибори. Раніше він не приховував своєї симпатії до Макрона.

За даними соцопитувань, фаворитом президентських перегонів є Еммануель Макрон.

Популярні новини зараз
Комунальні платіжки перерахували: за що платити не доведеться Мешканцям багатоповерхівок виставлять нові рахунки: які послуги подорожчають Отримали переказ – втратили допомогу: ПФУ попередив українців Один підпис – і борги на сотні тисяч: юрист застеріг від фатальних помилок під час перевірки газу
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", французькі паби та кафе пропонують виборцям безкоштовні круасани та пиво.