Головними темами саміту "Великої двадцятки" у Німеччині стануть торгівля і курсова політика. Якщо США все ж наважаться на тарифні бар'єри, це означатиме особистий провал канцлера Німеччини Ангели Меркель перед виборами.

Про це розповів Олексій Їжак у статті для "Дзеркала тижня".

На думку експерта, США та Німеччині вдасться уникнути торгової війни та знайти компроміси щодо тарифів та валютних курсів. Однак переговори про Трансатлантичне торговельне та інвестиційне партнерство навряд перезапустять найближчим часом.

"Якщо торгові війни розпочнуться, ЄС змушений буде шукати партнерів в Азії. Навряд торговельне та інвестиційне зближення за спиною США - та перспектива, яку хотіли б бачити у Вашингтоні", - зазначив Їжак.

Зазначимо, що саміт "Великої двадцятки" відбудеться у німецькому Гамбурзі 7-8 липня 2017 року. Парламентські вибори у Німеччині, на яких Меркель висуватиметься вчетверте, проведуть 24 вересня.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Українцям подарують один день повністю зі світлом: чекати лишилося недовго Не тільки чмоні та чмобіки: експерт пояснив, чому не варто недооцінювати ворога Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", президент США Дональд Трамп може скоротити військову допомогу для Центрально-Східної Європи.