Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору NASA показало унікальні відеокадри тропічного циклону "Деббі", який накрив північну частину Австралії.

Відеоролик, зроблений з МКС, виклали 28 березня на каналі в YouTube та ним уже зацікавилось понад півсотні тисяч глядачів.

Руйнівний циклон приніс надсильний вітер швидкість понад 260 кілометрів за годину.

Буря піднімала з корінням дерева та руйнувала будівлі. Згодом проливні дощі викликали сильні повені, що затопили житла та автівки. Тисячі громадян були змушені тікати у безпечні місця.

Популярні новини зараз
Ксенія Мішина ледве стримує сльози через жителів Європи: "За що нам..." Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", стихія залишила тисячі будинків без електрики, а всі основні дороги заблоковано. Зокрема, перекриті сполучення у напрямку Бовена, Ерлі-Біч і Просерпайна, адже саме у цих населених пунктах був епіцентр циклону.