Слідчі Санкт-Петербурга висунули нову версію стосовно вибуху в підземці. Теракт міг скоїти терорист-смертник.

Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

"Слідство опрацьовує всі версії того, що сталося. Не виключено, що теракт був здійснений терористом-смертником",- повідомили представники поліції.

Нагадаємо, у вагоні потяга, що відправлявся зі станції "Сінна площа" прогримів вибух, який забрав життя більше десятка людей та ще півсотні отримали поранення. Пізніше на іншій станції знайшли ще одну вибухівку, замасковану під вогнегасник.

Як повідомляв раніше інформаційний портал Знай.ua, у мережі показали відео з ймовірнимпітерського терориста, якого зафіксували камери спостереження підземки Санкт-Петербурга. Передбачається, що злочинець залишив рюкзак з вибухівкою в вагоні.

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків похилого віку: чи припинять виплачувати пенсію Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Показати ще