У Росії триває протистояння між колишнім кримським прокурором, а нині депутатом Держдуми Наталією Поклонською та режисером Олександром Учителем і творцями фільму "Матильда".

За інформацією росЗМІ, команда, яка працювала над картиною, звернулася зі скаргою на Поклонську в парламентський комітет з етики. У заяві йдеться, що в діях екс-прокурора може простежуватися "порушення правил депутатської етики". Воно проявляється в необгрунтованих звинуваченнях на адресу Учителя, а також використанні завідомо неправдивої інформації та закликах до незаконних дій стосовно авторів і творців повнометражного художнього фільму під робочою назвою "Матильда".

Поклонська також порушила авторські права, передавши сценарій приватним особам для так званої експертизи, а це, на думку авторів скарги, означає його оприлюднення.

Адвокат Учителя Костянтин Добринін переконаний, що своїми діями депутат з Криму ганьбить Держдуму і применшує авторитет державної влади, та порадив Поклонській зайнятися своїми прямими обов'язками або підшукати собі іншу роботу.

Фільм "Матильда" розповідає про стосунки балерини Матильди Кшесинської з цесаревичем Миколою Олександровичем, майбутнім останнім імператором Росії Миколою ІІ. Картина ще знаходиться у виробництві, і ніхто не бачив жодного кадру, проте Поклонська вже поскаржилася на неї у генпрокуратуру РФ. Вона переконана, що в ній містяться сцени, які ображають почуття вірян.

Популярні новини зараз

Сміливий баран прийшов "здаватися" в СБУ, але його вигнали

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

За словами Добриніна, все, що робить ця депутат, "нагадує несмішний, поганий, але надмірно тривалий жарт".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у своїй декларації скандальна екс-прокурор і словом не обмовилася про чоловіка.