У Сінгапурі запрацюють безпілотні літальні апарати, які мають замінити офіціантів у ресторанах. Про це повідомляє BBC.

Дрони Infinium Robotics, які можуть переносити до 2 кг їжі та напоїв, почнуть обслуговувати відвідувачів одного з місцевих барів до кінця 2015 року. Безпілотні роботи управляються комп'ютерною програмою і орієнтуються у просторі за допомогою інфрачервоних датчиків. Крім того, кожен з них укомплектований камерами, а гвинти захищають решітки.

Впровадити роботів було вирішено через брак персоналу. Дефіцит офіціантів в країні близько 7 тисяч осіб. Місцева молодь не прагне працювати в ресторанах через невисоку зарплатню.

Директор мережі ресторанів Timbre Group Едвард Чіа, заявив, що дрони дозволять скоротити кількість обслуговуючого персоналу в закладах з 90 до 40 осіб. Офіціантів він планує задіяти в якості кухарів і барменів.

Дрони можуть лише доставляти їжу - офіціантам все одно доведеться розставляти страви з роботів на столи. Апарат здатний переносити страви вагою до 2 кг.

Популярні новини зараз
Коли в українських супермаркетах подешевшають яйця: відповідь експерта Що чекати від долара і гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня
Показати ще