Російський бізнесмен та олігарх Алішер Усманов судитиметься з засновником Фонду боротьби з корупцією і російським опозиціонером Олексієм Навальним.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Позов Усманова зареєстрований 12 квітня в Люблінському суді Москви. Олігарх судиться з Навальним через розслідування ФБК про нерухомість якою, нібито незаконно користується російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

Мова йде про те, що Усманов передав велику земельну ділянку фонду "Соцгоспроект", який має відношення до очільника уряду РФ. Це, за твердженням представників фонду, було прихованим хабарем.

Олігарх намагався виправдатися й заявив, що дійсно передав земельний наділ в Підмосков'ї. Але в обмін отримав землю поруч своєю ділянкою, щоб збільшити свої володіння.

Навальний ще в березні вимагав від Слідчого комітету РФ перевірити інформацію про можливі хабарі, сума яких сягає майже п'яти мільярдів рублів.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, російського опозиціонера Олексія Навального заарештували за участь у мітингах в Москві. Його також зобов'язали виплатити штраф в 20 тисяч рублів.