Мешканка Новосибірська подала позов на гінеколога, яка випадково пошкодила пацієнтці дівочу пліву.

20-річна сибірячка не прогадала: гінеколог виплатила їй 45 тисяч рублів за дефлорацію під час огляду. За словами адвоката пацієнтки, це був плановий огляд і дівчина попередила, що є цнотливою. Суд розглядав справу більше року, оскільки це прецедентний випадок: пошкодження пліви звичайно розглядалося в контексті зґвалтування, а тут ніякого насильства, руки-ноги на місці, а позов абсолютно реальний.

"Для нашої країни компенсація моральної шкоди у 45 тисяч рублів досить велика, з урахуванням того, що людина не залишилася без ноги, руки або ока, продовжує жити", - розповіла правозахисниця Тетяна Попова.

Спочатку дівчина замахнулася на суму у два мільйони рублів: цифра формувалася з побажань позивача і статистики зарубіжної практики, однак для Росії це колосальні суми, щоб отримати таку моральну компенсацію, людину повинні побити-порізати, і то це неточно.

Експертиза показала, що дівчина все так же залишається цнотливою, але незначне пошкодження пліви все ж є. Після цього випадку гінеколога звільнили з жіночої консультації.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Ксенія Мішина на яхті показала пружне тіло в купальнику: "На що себе витрачати?"

Гола дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова сховала животик за простирадлом: "Ніхто не відніме"

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Зірка "Жіночого кварталу" Лера Товстолес розкрила закулісся "весілля" Лесі Нікітюк: "Боже, наречена"

Показати ще