США впевнені, що Росія не поступиться Кримом на користь України, оскільки окупація півострова – це один з найголовніших стратегічних інтересів Кремля.

Таку заяву зробив глава агентства Нацбезпеки США Майкл Роджерс після слухань у Конгресі, де піднімали питання впливу Росії у результати президентських виборів, а також розглянули ситуацію з Україною, - передає "Голос Америки".

Адмірал Роджерс зазначив, що Російська Федерація не повернула окупований півострів Україні та навіть не збирається, це стає очевидним із постійних заяв представників Кремля.

"Я впевнений, що з їхньої точки зору, це основний національний інтерес, тобто безпосередня периферія російської держави", - наголосив глава Нацбезпеки.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", президент РФ Володимир Путін пригрозив західним країнам за те, що вони надають допомогу в посиленні обороноздатності України.

Популярні новини зараз

Українські вчителі знайшли, чим зайнятися на канікулах - гарують у Польщі за 5 тисяч доларів на місяць

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Показати ще