Американський президент Дональд Трамп повинен спочатку зустрітися з Петром Порошенком, і тільки після цього організовувати зустріч з представниками російської влади.

Якщо раніше це були тільки заклики, то тепер це офіційні й вельми наполегливі "рекомендації": таке рішення ухвалив Сенат. Текст відкритого листа до президента опублікував на своєму сайті один із сенаторів Роберт Портман.

Автори листа наголошують, як важливо віддавати перевагу країнам-союзникам, з якими у Штатів найбільше історичних зв'язків. До того ж, російська агресія на сході України занадто затягнулася, загинуло понад 10 тисяч осіб, ще 20 тисяч отримали поранення.

"У зв'язку з цим, ми настійно рекомендуємо Вам зустрітися з високопоставленими керівниками України, в тому числі президентом Петром Порошенком, перед будь-якими офіційними зустрічами з керівництвом Росії, включаючи президента Володимира Путіна", - підкреслили сенатори.

Популярні новини зараз
ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Українців накриють масштабні перевірки у липні: нові правила варто знати, аби не втратити виплати Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що глава російського МЗС Сергій Лавров вмовляє Трампа скоріше зустрітися з Володимиром Путіним.