Ксенія Собчак в ефірі телеканалу НТВ на програмі "Список Ноткіна" сказала, що на Донбасі воюють російські військові. Вона послалась на знайомих журналістів, які перебували в місці подій.

Також Ксенія поставила під сумнів правдивість журналістів газети "Комсомольська правда". "Особисто я бачила, які, перепрошую, лизоблюдські питання кореспонденти "Комсомольської правди" задають нашому президентові на прес-конференціях та на будь-яких інших журналістських заходах" - сказала вона в ефірі телеканалу.

Гості студії "з Донецька" спричинили галас після цієї заяви. На їх переконання, на Донбасі воюють американці і поляки. У розпалі сварки "донечанка" також напророчила Ксенії, що у неї ніколи не буде дітей.

Журналістка телеканалу "Дождь" описала ситуацію так: "Я - в пеклі. Зарікалася ж не ходити на політичні програми на федеральні канали. Мене просто трясе. Така доза масової брехні небезпечна для здоров'я. Бідні, бідні люди".

Популярні новини зараз
Російські загарбники надіслали ешелон старовинних танків Т-62: "пам'ятка" з'явилася на вокзалі в Мелітополі Головне за ніч: небезпека для родин воїнів ЗСУ, українці масово повертаються з-за кордону, а окупанти здаються в полон Після окупації росія почала анексію Маріуполя - у путіна висунули божевільний план Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент"
Показати ще