Вихід Великобританії з Європейського Союзу, старт якому офіційно дала прем’єр-міністр Тереза Мей, уже знайшов свій відгук серед користувачів інтернету. У соціальних мережах публікують коментарі та численні фото жаби, у яких обігрують тему відділення Британії від ЄС.

Як відомо, минулого року у Великобританії пройшов референдум про вихід з Євросоюзу, і от тепер Brexit даний офіційний старт.

У ЄС такий крок Туманного Альбіону викликав очікуваний ажіотаж, незважаючи на те, що анонсувався він давно. Тим не менше, єврочиновники сподіваються, що навіть після виходу з європейської спільноти залишиться хорошим партнером.

У свою чергу в МЗС Німеччини запевнили, що вони, як і раніше будуть добрими сусідами та зроблять усе можливе, аби зберегти чудові стосунки з Лондоном.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", сьогодні постпред Великобританії при ЄС вручив Дональду Туску листа від Терези Мей з офіційним повідомленням про вихід з ЄС.

Популярні новини зараз
Пенсійний вік та "мінімалка" в Європі та Україні - порівняння: де умови для літніх людей кращі Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Молитва, яка точно допоможе вашим дітям, Бог направить: "Господи, Ти Один все знаєш, все можеш..." До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще