Сьогодні в Гаазі відбулося чергове засідання за позовом України проти Росії. У ході слухання суддя Ронні Абрахам підтвердив, що найближчим часом запровадять низку заходів із захисту національних меншин в анексованому Криму.

Про це повідомляє liga.net.

Він підкреслив, що дії Кремля порушують норми, прописані в Конвенції про расову дискримінацію.

Згідно рішенню суду Росію зобов'язали припинити тиск на кримських татар та всю діяльність Меджлісу на території півострова, а також найближчим часом надати представникам меншин можливість здобувати освіту українською мовою.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українська сторона передала докази злочинів РФ на Донбасі представникам Міжнародного суду ООН в Гаазі.

Популярні новини зараз
АЗС готують нові ціни на бензин: скільки коштуватиме пальне Гроші на картку прийдуть не всім: хто отримає 1500 грн лише у травні Трудова повинність приваблює владу: як хочуть змусити громадян працювати За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку"
Показати ще