Сицилію залишили без найвизначнішої пам'ятки

поділитись
Сицилійський архієпископ Мікеле Пеннізі заборонив мафіозі ставати хрещеними батьками, заявивши, що злочинність і церква несумісні

Поняття "сицилійська мафія" та "хрещений батько" більше не тотожні. Причиною цього став архієпископ Сицилії Мікеле Пеннізі.

Священнослужитель видав декрет, яким забороняє членам організованих злочинних груп брати участь в таїнстві хрещення і ставати хрещеними батьками, передає агентство AFP.

За його словами, мафіозі спаплюжили звання хрещеного батька і почали використовувати його, аби додати собі авторитету та респектабельності, проте злочинність і церква, на переконання Пеннізі, – "абсолютно несумісні".

Цікаво, що в архідієцезію Монреалі, де служить Мікеле Пеннізі, входить село Корлеоне. Там, як відомо, за сценарієм легендарного фільму "Хрещений батько" Френсіса Форда Копполи  народився Дон Корлеоне.

Французькі журналісти зазначають, що в лютому архієпископ неабияк розгнівався на одного зі священиків своєї єпархії. А все тому, що той дозволив стати хрещеним батьком сина одного з відомих місцевих мафіозі Тото Ріїни.

У 2008 році Мікеле Пеннізі погрожували бандити за те, що той заборонив відспівувати в церкві відомих гангстерів. У той же час він завжди наголошує, що двері храму відкриті для тих, хто готовий щиро розкаятися у злочинах.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в Італії правоохоронці провели спецоперацію з конфіскації майна у сицилійської мафії "Коза Ностра" загальною вартістю 13 млн. євро.

Автор матеріалу: 
Оксана Ханас
Теги: 
заборона, мафіозі, Сицилія, хрещений батько, Церква
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Результати виборів говорять все самі за себе
0
0
17:58 19.03.2018
Макаревич іронічно порадив людям спиляти Останкінську вежу
0
0
17:38 19.03.2018
Ключове рішення повинні ухвалити найближчим часом
0
0
16:00 19.03.2018
Тепер Росії не відбутися відмовками і запереченням провини
0
0
14:08 19.03.2018