Білоруські правоохоронці відпустили частину затриманих активістів правозахисного центру "Вясна".

"57 учасників акції, що пройшла в рамках Дня Свободи, звільнили з-під арешту", - повідомляє прес-центр організації "Міжнародне партнерство з прав людини".

Всіх учасників мирного протесту, яких безпідставно затримала міліція, на цю хвилину звільнені.

Повідомляється, що правоохоронці звільнили арештантів, коли зрозуміли, що на акцію вони вже не встигнуть.

Всього у День Свободи в Білорусі затримали близько трьох сотень активістів.

Популярні новини зараз
У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем
Показати ще

Працівники ОМОНу прибули в офіс "Вясни" та провели затримання працівників організації.

До "небезпечних" борців за права громадян також потрапили активісти, які довший час проживають в Україні та ведуть активну суспільну діяльність.

Завтра у Києві біля будівлі Посольства Білорусі планується акція солідарності в знак протесту затримання журналістів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українських правозахисників затримали на мітингах у Мінську.