Лідер республіканської більшості у Сенаті США Мітч Макконнелл заявив про можливість розширення санкцій проти Росії, якщо ця пропозиція отримає двопартійну підтримку.

Про це повідомляє The Washington Times.

За інформацією видання, США можуть ввести нові санкції через підтримку президента Росії Володимра Путіна сирійського диктотора Башара Асада.

"Якщо адміністрація Трампа вважає, що потрібні додаткові санкції, я не виключаю цього", - заявив Макконнелл.

Це ж питання він збирається обговорити із головою комітету з міжнародних відносин Бобом Коркером.

Популярні новини зараз
Британець зайшов у супермаркет у Львові і не повірив своїм очам: відео з його реакцією підірвало мережу По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що Пенсія на картку ПриватБанку: які тарифи встановили для пенсіонерів Без світла, води та каналізації: українців закликали готуватися до складного літа
Показати ще

Нагадаємо, що війська Асада 4 квітня застосували хімзброю проти мирного населення у провінці Ідліб. У відповідь Трамп наказав запустити ракети по сирійській військовій базі. У Путіна назвали такі дії "актом агресії".

Як повідомляв портал "Знай.ua", на думку експертів, авіаудари США у Сирії можуть обрушити російську економіку.