Жертвами страшного циклону "Деббі" в Австралії стало не лише населення континенту, а й мешканці океану.

Місцеві мешканці зафільмували акулу, яку знайшли посеред проїжджої частини у місті Ер. Потужний шторм виніс на суходіл величезну акулу. Коли рятувальники прибули на місце, тварина вже була мертва.

На відео показали, як здивовані люди підходять, щоб роздивитися незвичайну знахідку. Навіть діти торкаються небезпечної тварини, щоб упевнитися, що вона їм більше не загроза.

Проте рятувальники закликають людей бути обережними, адже не відомо, скільки і яких сюрпризів залишить після себе руйнівний ураган.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів заженуть у злидні: встановили недосяжні умови для гідної пенсії Аномальне похолодання та снігопади: українців попередили про зміну погоди Безкоштовні продуктові набори для пенсіонерів: хто та як може отримати Обмежено придатним в армії знайшли важку роботу: куди відправлять після мобілізації
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", потужний циклон, якому відвели 4 бали рівня небезпеки із 5 можливих, перетворив значну частину північної Австралії на руїни.